آشنایی با تندیس میناکاری

آشنایی با تندیس میناکاری

یکی از زیباترین محصولات میناکاری ، تندیس میناکاری است که تلفیقی از کار چوب و میناکاری است و بسیار زیبا و شکیل می باشد. بغیر از اصفهان که تولیدات اصلی میناکاری در آن قرار دارد، تندیس میناکاری تهران نیز می تواند به همان کیفیت و تنوع باشد. در این مطلب چندین مدل تندیس را به شما معرفی می کنیم.


میناکاریتندیس گلدان میناکاری 20 سانتی

این تندیس دارای یک قاب چوبی در ابعاد 30×16×6.5 سانتیمتر می باشد که به اشکال هندسی مختلف و زیبا بوسیله ی دستگاه برش خورده است. همچنین یک گلدان با ارتفاع 20 سانتیمتر در میان آن قرار گرفته است.


میناکاری


تندیس مدل بته جقه

این تندیس ترکیبی از یک قاب چوبی زیبا بعنوان پایه و یک بته جقه مسی میناکاری شده است. همچنین دو مدل بته جقه چوبی نیز روی پایه قرار گرفته است.


میناکاری


تندیس گلدان میناکاری 16 سانتی

این تندیس نیز ساخته شده از ترکیب یک قاب چوبی به ابعاد 26×13.5×6 سانتیمتر بوده و گلدان قرار گرفته روی تندیس 16 سانتیمتر می باشد.


میناکاری


تندیس بشقاب میناکاری و طرح ون یکاد

این تندیس ترکیبی از یک پایه چوبی به ابعاد 29×6×13 سانتیمتر بوده و یک بشقاب میناکاری شده 12 سانتی نیز روی آن قرار گرفته و همچنین یک لوح حکاکی شده ون یکاد نیز روی پایه قرار دارد.


میناکاری


تندیس جا قلمی

این تندیس ترکیبی از یک پایه چوبی به ابعاد 9×8×23 سانتیمتر بوده که یک بشقاب میناکاری 9 سانتی روی آن قرار دارد و همچنین یک جا قلمی نیز روی پایه قرار گرفته است.


میناکاری


تندیس هدیه تبلیغاتی میناکاری بته جقه

این تندیس نیز ترکیبی از یک پایه چوبی و یک بته جقه میناکاری شده است که ارتفاع این تندیس 31 سانتی متر و عرض آن 12 سانتیمتر می باشد.


میناکاری


در همه ی این محصولات امکان پذیرش سفارش عمده و تکی و همچنین درج لوگوی تبلیغاتی شما وجود دارد.

برای خرید مینا کاری در تهران روی لینک زیر کلیک کنید.

اطلاعات بیشتر و خرید