با لامپ حشره کش برقی ZapLight آشنا شوید!

با لامپ حشره برقی ZapLight آشنا شوید!

لامپ حشره کش برقی زپ لایت معجزه سال 2018 برای  آرامش و آسایش و یک خواب راحت ابداع و تولید شده است و شما می توانید با آن به آسودگی شب راحتی را سپری کنید. این لامپ حشره کش برقی قوی تمامی حشرات اطراف شما را از بین می برد.


لامپ حشره کش برقی زپ لایت


این لامپ دارای دو نوع چراغ می باشد که یکی برای روشنایی محیط و دیگری برای جذب و از بین بردن حشرات است. زمانی که این لامپ را به سرپیچ وصل کردید در صورتی که کلید برق را روشن کنید هر دو با هم روشن می شود و اگر کلید برق را که خاموش کردید خیلی سریع مجددا آن را روشن کنید تنها حشره کش با نور آبی کم رنگ روشن خواهد شد.


لامپ حشره کش برقی زپ لایت


این محصول بسیار مناسب مکانهایی است که نزدیک آبهای راکد است مثل استخرها، همچنین برای آپارتمان های مناطق گرمسیری و مرطوب، خانه های ویلایی، باغ، و حتی فروشگاه های حیوانات خانگی مناسب می باشد.


لامپ حشره کش برقی زپ لایت


همچنین وزن این دستگاه حدود 140 گرم و ساخت چین می باشد و میزان مصرف لامپ آن 15 وات می باشد. همچنین دارای ابعاد 8×16 سانتیمتر بوده و قابل نصب بروی همه ی سرپیچ ها می باشد. منبع تغذیه آن نیز برق شهری است.ا

ین دستگاه مثل سایر محصولات مشابه خود نیست که تنها حشرات را دور می کنند. بلکه آنها را از بین نیز می برد. بدین صورت که وقتی حشره با دستگاه تماس پیدا کرد یه جرقه ی کوچک می زند و حشره از بین می رود. گاهی حشرات داخل خود دستگاه میفتند و بنابراین نیاز است که دستگاه نظافت شود. بهمین منظور فرچه هایی داخل جعبه آن قرار گرفته که برای تمیز کردن درزهای دستگاه به کار می رود.

برای مشاهده لامپ حشره کش برقی بادوام زپ لایت روی لینک زیر لینک زیر کلیک کنید.


قیمت : 39000 تومان

خرید محصول