جاحبوباتی رومیزی، هدیه شب یلدایی شما به همسرتان

اگر شما به فکر خریدن کادو برای همسرتان هستید که برای شب یلدا به او هدیه دهید اما سردرگم شده اید ما شما را راهنمایی می کنیم. با خرید جا حبوباتی شیک می توانید بهترین هدیه را به او و اعضای خانواده دهید.


جاحبوباتی


همچنین اگر می خواهید جهیزیه تهیه کنید. از خریدن این جاحبوباتی غافل نشوید زیرا هم دکوراسیون زیبایی داشته و فضای زیبایی به آشپزخانه می دهد و هم دسترسی به حبوبات و خشکبار روزمره را بسیار آسان می کند.


جاحبوباتی


این جاحبوباتی دو مخزن استوانه ای شکل شفاف دارد که از پلاستیک مقاوم ساخته شده است. همچنین دو عدد درپوش دارد که روی مخزن ها را می پوشاند که حبوبات داخل آن مزه و تازگی خود را حفظ کنند.


جاحبوباتی


دو عدد شیر در قسمت انتهایی این مخزن ها وجود دارد که با چرخش آنها می توانید حبوبات و خشکبار مد نظر خود را بردارید. با هر بار پیچاندن دستگیره حدود 50 گرم مواد غذایی از آن خارج می شود.


جاحبوباتی


این دو مخزن حدود  کیلوگرم خشکبار و حبوبات را در خود جای می دهد. همچنین یک قطعه ای دارد که برای آویزان کردن آن به روی دیوار به کار می آید.


جاحبوباتی


ابعاد این استوانه ها هر کدام × سانتیمتر می باشد و به راحتی می توانید آنها را از پایه جدا کرده و بشویید. همچنین دارای دو عدد پیمانه است که اگر نخواستید از شیرها حبوبات خود را بردارید بتوانید با پیمانه از آن بردارید.


جاحبوباتی


برای خرید جا حبوباتی جهیزیه روی لینک زیر کلیک کنید.

 قیمت : 59000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید


جاحبوباتی