خرید اینترنتی روکش صندلی ماساژور با قیمت مناسب

بسیاری از کارمندان و رانندگان بخصوص رانندگان تاکسی به دلیل نشستن های طولانی از درد کمر و گردن شکایت می کنند یا از سردردهای پشت سر که ناشی از تنش های روزانه می باشد.
ماساژ درمانی می تواند راه حل خوبی برای رهایی از این دردها و خستگی ها می باشد اما نداشتن زمان لازم برای مراجعه به مراکز ماساژ درمانی یکی از بزرگترین مشکلات این قشر از جامعه می باشد.
این روزها در بسیاری از کشور ها استفاده از صندلی ماساژور برای ریلکس کردن و رهایی از تنش برای کارمندان استفاده می شود که به دلیل هزینه های بالای این صندلی ها و همچنین ابعاد بزرگ آن استفاده از این محصول برای همه مقرون بصرفه نمی باشد.
متخصصان حوزه سلامت که همواره به دنبال راه حلی برای افزایش سطح سلامت افراد جامعه هستند، اقدام به طراحی و تولید محصول جدید به نام روکش صندلی ماساژور برای ماشین کرده اند.
این محصول جایگزین بسیار مناسبی برای صندلی ماساژور می باشد که قیمت روکش صندلی ماساژور اتومبیل نسبت به صندلی ماساژور بسیار مقرون بصرفه تر می باشد.
روکش صندلی ماساژور و حرارتی 5 موتوره، علاوه بر اینکه دارای آداپتور برق شهر می باشد، امکان استفاده از برق اتومبیل توسط کابل فندکی را دارا می باشد بنابراین شما از این محصول به راحتی در هر کجا می توانید استفاده کنید.
این محصول با دارا بودن 5 موتور ویبره و داستن موتور حرارتی در قسمت نشیمنگاه، امکان استفاده از یک ماساژ لذت بخش را برای شما فراهم می آورد.
توسط این روکش شما امکان ماساژ در نواحی کمر، کتف و گردن را خواهید داشت، در واقع شما در هر کجا و هر حالتی می توانید از این ماساژور برای رهایی از تنش ها استفاده کنید.
برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تنوع محصولات به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت : 199000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید