خرید اینترنتی قاب بشقاب میناکاری ارزان اصفهان

میناکاری اصفهان یکی از مهمترین صنایع دستی این شهر می باشد که در کنار سایر جاذبه های گردشگری این شهر توانسته است به خوبی بدرخشد و یکی از اهداف خرید گردشگران داخلی و خارجی قرار گیرند. به جرات می توان گفت که وضعیت فروش ظروف میناکاری شده نسبت به سایر صنایع دستی بسیار خوب می باشد.

 یکی از دلایل محبوبیت این هنر زیبا، خلاقیت هنرمندان میناکار و بروز بودن محصولات میناکاری می باشد که متناسب با سبک زندگی و نیاز امروز می باشد. به طوری که ظروف میناکاری اصفهان به دلیل سبک تولید می توانند به عنوان ظرف غذا برای سرو و حتی پخت کیک مورد استفاده قرار گیرند.
 یکی دیگر از محصولات میناکاری که این روزها بسیار محبوب می باشد، قاب بشقاب میناکاری اصفهان می باشد،زیبا و چشم نواز با طراحی خاص و دوست داشتنی که به عنوان یکی از وستیل تزئینی بسیار زیبا می تواند برای تزئین دیوار ها مورد استفاده قرار گیرد.
شما می توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی تک سبد مجموعه ای بینظیر از این قاب بشقاب های میناکاری شده را مشاهده کنید و بر اساس نیاز و بودجه در نظر گرفته شده محصولی متناسب را انتخاب کنید. قاب میناکاری نوا  یکی از این محصولات می باشد که یک قاب چوبی دارای ابعاد 4.3*29*29 سانتی متر و یک بشقاب میناکاری شده می باشد.
قاب بشقاب میناکاری طرح رها، محصولی زیبا که نسبت به نمونه قبلی دارای ابعاد جمع و جور تر و قیمت مناسب تری می باشد. این محصول دارای یک بشقاب میناکاری اصفهان به قطر  16 سانتی متر می باشد که به دست هنرمندان چیره دست اصفهانی تولید شده است.
اگر شما به دنبال هدیه ای زیبا برای عزیزان خود هستید یا هدیه ای تبلیغاتی مناسب برای کسب و کار خود می خواهید می توانید از انواع قاب بشقاب میناکاری شده استفاده کنید.
برای کسب اطلاعات زیبا و خرید میناکاری ارزان اصفهان به لینک زیر مراجعه نمائید.

 

 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید