خرید عمده میناکاری در زاهدان

همه شهرهای ایران از شمالی ترین تا جنوبی ترین شهرها دارای صنایع دستی متنوع، زیبا، هنری و کاربردی می باشد که نشان از فرهنگ و هنر اصیل ایرانی داشته. شهر زاهدان یکی از شهرهای جنوب شرقی ایران که علاوه بر جاذبه های دیدنی بسیار دارای تنوع بینظیر از صنایع دستی می باشد.

 مردمان این خطه جغرافیایی به خوبی معنی هنر و زیبایی را درک کرده اند و در این شهر فروشگاه های متعددی در زمینه تولید و فروش صنایع دستی فعالیت می کنند. صنایع دستی ایرانی فرهنگ اصیل ایرانی را در جهان به خوبی منعکس نموده و دارای اعتبار جهانی می باشد.
فروشگاه اینترنتی تک سبد یکی از بزرگترین و معتبر ترین فروشگاه های عرضه محصولات  و صنایع دستی ایرانی از جمله میناکاری یا میناسازی، مس گری، خاتم کاری، قلم کاری، قلم زنی و ..... می باشد. در این میان هنر میناکاری با دارا بودن محصولات متنوع از محبوبیت ویژه ای برخوردار می باشد.

 


 

محصولات میناکاری شده روی مس یکی از  بهترین و با کیفیت ترین صنایع دستی ایرانی می باشد که دارای تنوعی بینظیری می باشد. برای خرید عمده میناکاری در زاهدان به لینک خرید موجود در صفحه مراجعه نمائید و از خرید کالای اصل و با کیفیت بهرمند شوید.

 برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید 
یکی از صنایع دستی ایرانی که دارای پیشینه ای بیش از 5000 سال می باشد، هنر میناکاری می باشد که از هنر های اصیل و پر طرفدار شهر اصفهان می باشد که به دست هنرمندان اصفهانی بر روی زیر ساخت هایی از جنس مس پیاده سازی می شود و با عملیات حرارتی و با رنگ های مینا به آفرینش نقش و طرح های زیبا بر روی زیر ساخت پیاده سازی می شود.

 فروشگاه صنایع دستی تک سبد به عنوان یکی از برترین مرکز فروش ظروف میناکاری در زاهدان محصولات میناکاری شده را به طور مستقیم و بدون واسطه به دوستداران این هنر زیبا عرضه کرده.

 

 

 

فروشگاه اینترنتی تک سبد، به عنوان یکی از بزرگترین عرضه کنندگان محصولات میناکاری شده روی مس اصفهان در سطح داخلی و خارجی افتخار دارد در خدمت هموطنان عزیز باشد. این مجموعه  به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی در ایران دارای نماد الکترونیکی اعتماد دو ستاره و با بدست آوردن درصد بالای رضایت مشتریان توانسته در مدت زمان کوتاهی جایگاه بالایی پیدا کند. ارائه ضمانت نامه ی 7 روزه عودت وجه بدون قید و شرط نشانه بالاترین کیفیت خدمات و محصولات ارائه شده در این فروشگاه می باشد. جهت بازدید از فروشگاه به سایت www.taksabad.com   مراجعه نمایید.