خرید میناکاری ارزان در رشت

گلدان میناکاری یکی از انواع محصولات میناکاری می باشد که دارای تنوع طرح، ابعاد، رنگبندی و قیمت می باشد، که با استفاده از نقاشی مینا به زیبایی آراسته شده است، این گلدان زیبا با کنار هم قرارگرفتن نقوش زیبای سنتی و اصیل ایرانی به زیبایی نقاشی شده است.
از دیگر محصولات میناکاری می توان به کاسه و بشقاب میناکاری اصفهان اشاره رکده که یک محصول تزئینی کاربردی می باشد که می تواند زینت بخش میز پذیرایی شما باشد یا یک ظرف برای مهمانی های شما برای سرو میوه که در ساخت آن دقت و ریزه‌کاری‌ بسیاری بکار برده شده است.
هموطنان عزیز کشورمان به به محصولات میناکاری اصفهان علاقه مند هستند می توانند این محصولات را براحتی و از طریق خرید اینترنتی ظروف میناکاری شده تهیه یکنند. هموطنان عزیز ساکن در خطه شمالی کشور از جمله شهر رشت می توانند برای خرید میناکاری ارزان رشت به لینک خرید زیر مراجعه نمایند.

 برای مشاهده و خرید کلیک کنید

 Ø§Ø·Ù„اعات بیشتر و خریدرنگ مورد استفاده برای تولید میناکاری روی مس با رنگ میناکاری روی سقال کاملا متفاوت می باشد و این رنگ های مینایی از اکسید فلزی به همراه مواد شیشه‌‌ای تهیه شده است که درخشندگی زیبایی را دارد. این رنگ قابل استفاده بر روی انواع فلزات از جمله مس، طلا و نقره می باشد.از مهمترین ویژگی های محصولات میناکاری می توان به قابلیت تزئینی , مصرفی آنها اشاره کرد. هنر میناکاری روی مس معروف به هنر خاک و آتش است که با رنگ‌های درخشان روی فلز کار می‌شود که ظرافت، زیبایی و اصالت آن مثال زدنی می باشد.
اگر شما از علاقه مندان به هنر میناکاری ساکن در خطه شمالی کشور و شهر رشت  می باشید می توانید برای  خرید ظروف میناکاری شده رشت به فروشگاه اینترنتی تک سبد عرضه کننده عمده محصولات میناکاری شده اصفهان مراجعه نمائید. برای مشاهده متنوع ترین محصولات میناکاری شده و خرید اینترنتی میناکاری اصفهان بدون واسطه و با کمترین قیمت به لینک خرید موجود در صفحه مراجعه نمائید. 

 


 

شما می توانید متنوع ترین محصولات میناکاری را در فروشگاه اینترنتی تک سبد، این مجموعه یکی از بزرگترین توزیع کنندگان میناکاری اصفهان در ایران و سیر کشور ها می باشد. این مجموعه فروشگاهی مفتخر به دریافت نماد الکترونیکی اعتماد دو ستاره بوده و با عملکرد عالیخود توانسته است درصد بالای رضایت مشتریان خود را در مدت زمان کوتاهی بدست بیاورد. ارائه ضمانت نامه ی 7 روزه عودت وجه بدون قید و شرط نشانه بالاترین کیفیت خدمات و محصولات ارائه شده در این فروشگاه می باشد. جهت بازدید از فروشگاه به سایت www.taksabad.com مراجعه نمایید.