خرید چسب فوق العاده قوی فلکس تیپ

چسب فلکس یک چسب ضدآب فوق العاده قوی است که تقریبا میتواند همه چیز را بپوشاند ، بچسباند و مهر و موم کند! این چسب در همه نوع آب و هوایی سازگاری داشته و بسیار مناسب است حتی میتوانید در محیط های سرد، گرم ، خیس یا خشک مورد استفاده قرار دهید و با توجه به ضدآب بودن میتوان در محل هایی که تماس مستقیم با آب را هم دارند استفاده نمود. چسب فلکس میتواند به سرعت در مقابل آب و هوا مهر و موم کند تا یک مانع انعطاف پذیر ، ضد آب قوی ایجاد کند.


چسب ضد آب فلکس تیپ

قیمت : 22900 تومان 

خرید محصول

 

برای خرید چسب ضدآب فلکس تیپ میتوانید از طریق نمایندگی چسب فلکس تیپ اقدام نموده و یا از طریق فروشگاه های اینترنتی تهیه نمایید. این چسب یکی از قوی ترین چسب های ضدآب بوده که بوسیله آن میتوانید بسیاری از شکاف ها و شکستگی های بر روی سطوح مختلف را از بین برده و از آن تا مدت های محافظت کنید. 


چسب فلکس تیپ


این چسب برای درزگیری و همچنین از بین بردن شکاف ها بسیار مناسب می باشد و گزینه ای مناسب برای استفاده در هوا، رطوبت و آب می باشد و هیچگونه مشکلی به وجود نخواهد آمد. لازم به ذکر است این محصول دوست دار طبیعت بوده و هیچ آسیبی نمی رساند و در برابر اشعه uv مقاوم می باشد. این چسب دارای عرض بسیار زیاد بوده و به راحتی میتوانید کلیه درزها، سوراخ ها و پارگی ها را با آن پوشانده و از بین ببرید. 


خرید چسب flaxe tape

چسب فلکس تیپ یکی از پر کاربردترین چسب های تولید شده می باشد که در مصارف متقاوت از آن استفاده می شود و دارای کیفیت بسیار بالایی می باید. برخی از کاربردها عبارتند از :

1-      از بین بردن شکاف ها و شکستگی های شیشه، لوله، پلاستیک، چوب و .....

2-      سوراخ ها و شکاف های بزرگ را با قدرت میپوشاند

3-      قابل استفاده به عنوان یک درزگیر مناسب

نمایندگی چسب فلکس تیپ

قیمت : 22900 تومان 

خرید محصول