زیباترین ساعت های مینا و خاتم کاری شده کدام هستند؟

 بی شک یکی از برجسته ترین و زیباترین هنر های موجود در جهان هنر میناکاری و خاتم کاری است و وقتی هنرمندان نصف جهان دست بر این هنر زیبا برند، زیبایی آن چندین برابر شده و اکنون دستان توانمند خود را برای ساخت اثری زیباتر از قبل به حرکت درآورده و تابلوی نقاشی دیگری خلق نموده اند.

 

ساعت دیواری مینا کاری شده

 

ساعت دیواری مینا و خاتم کاری شده که به شما معرفی می شود، یکی از بی نظیرترین انواع آن است. این هنز زیبا و متاخر برای آن ها که ذوق هنری و زیبایی شناسی بسیار دارند، هدیه ای تحسین برانگیز را ارائه می دهد. هنر دستان هنرمندان اصفهان اینبار نقش زیبایی این اثر زیبا را خلق کرده اند.

 

ساعت دیواری خاتم کاری شده

 

برای تولید محصولات خاتم از مواد اولیه‌ی گوناگونی استفاده می‌شود که عبارت است از:

- انواع چوب با رنگ های مختلف، انواع استخوان و عاج مانند عاج فیل، استخوان شتر، استخوان گاو و استخوان اسب. انواع مفتول‌های فلزی مانند مفتول برنجی، صدف ، نخ پرک، چسب سریشم و لاک. خاتم سازی یا تهیه لایه خاتم مراحلی شامل طراحی خاتم ، تهیه مواد و برش و ترکیب آنها برای ساخت و تهیه آن است. برای براق شدن و مراقبت از خاتم در مقابل رطوبت، گرما و سرما سطح کار را با روغن پلی استر روغن کاری میکنند.

 

ساعت دیواری سنتی

 

خاتم ترکیبی است از چند ضلعی‌های منظم با تعداد اضلاع متفاوت که با استفاده از مواد اولیه گوناگون در رنگ‌های مختلف تشکیل می‌شود. و خاتم كاري عبارت است از كنده كاري يك طرح به وسيله اجزا چوبي و مواد ديگري كه بعداً بر زمينه چوبي نصب مي گردد.

 

خرید اینترنتی ساعت دیواری خاتم کاری شده

 

هم اکنون این هنر زیبا با دستان پرتوان هنرمندان در قالب یک ساعت زیبا در اختیار شما هنردوستان و زیبایی دوستان قرار گرفته است. با خرید یک ساعت ديواري ميناكاري با ساعت تیک تاکی با موتور قوی هدیه است برای عزیران شما و اثری است جهت هرچه زیباتر کردن محل کار یا منزل شما.

 

خرید اینترنتی ساعت دیواری مینا کاری شده 

 

جهت ماندگاری و طول عمر بیشتر و نگهداری از این اثر زیبا و هنری لازم است در محیطی مناسب و به دور از رطوبت و نور مستقیم خورشید از آن نگهداری شود. برای نظافت و غبار روبی از آن به هیچ عنوان نباید از پارچه های مرطوب استفاده نمود.

 

ساعت صنایع دستی اصفهان

 

شما می توانید با نصب آن در منزل یا محل کار خود جلوه ای زیبا و ماندگار را به ارمغان آورید، حس و حال سنتی و در عین حال کلاسیک این محصول به محل زندگی شما جلوه هنری و اصالت خاصی می بخشد.

 

ساعت مینا و خاتم کاری شده 

 


قیمت این محصول: 85,000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید