ساعت دیواری میناکاری | ارسال فوری به سراسر کشور

میناکاری از دیرباز مورد توجه مردم ایران و جهان بوده است و همواره مخاطبان خاص خود را داشته است. این هنر در اثر طرح‌های هنر است که روی فلزاتی همچون مس انجام می‌شود.

 

میناکاری

 

در اثر اعمال حرارت بالا روی رنگ‌ها و اکسیدهای فلزی این طرح هنری به وجود می‌آید. صنایع دستی همواره در ایران و جهان مخاطبان خاص خود را دارد که یکی از همین صنایع میناکاری است که جایگاه و پایگاه اصلی آن شهر اصفهان است.

 

ساعت

 

محصولات و صنایع دستی مختلفی با استفاده از این هنر ارزنده به بازار عرضه می شود که از جمله آنها می‌توان به گلدان، ظروف مختلف، بشقاب و غیره اشاره کرد. یکی از محصولاتی که با استفاده از این هنر زیبا و نفیس ساخته شده است، ساعت دیواری میناکاری است.

 

ساعت دیواری میناکاری

 

فروشگاه‌های مختلفی اقدام به فروش ساعت دیواری میناکاری کرده‌اند و این محصول زیبا را در طرح‌ها و نقش‌های مختلف به بازار عرضه کرده‌اند و مشتریان زیادی هم از این کارها استقبال کرده‌اند.

 

هنر میناکاری

 

ساعت دیواری میناکاری علاوه بر جذابیت‌های هنری که دارد می‌تواند به عنوان یک اثر هنری و صنایع دستی در منزل و محیط کاری شما جلوه کند و بیانگر علاقه شما به صنایع دستی و هنر باشد.

 

ساعت دیواری میناکاری

 

امروزه یکی از محصولاتی که به عنوان هدیه اهدا می‌گردد، محصولات میناکاری است به این خاطر که زیبایی خاصی دارد و هدیه‌ای بسیار زیبا و ارزشمند است.

 

میناکاری و خاتم کاری

 

فروشگاه اینترنتی تک سبد اقدام به فروش ساعت دیواری میناکاری کرده است که علاوه بر میناکاری، طرح‌های زیبای خاتم کاری هم روی آن مشهود است و اثری بسیار نفیس و ارزشمند می‌باشد.

 

ساعت دیواری زیبا

 

قیمت ساعت دیواری میناکاری در سایت تک سبد با تخفیف ویژه 85000 تومان است.

قیمت محصول: 85000 تومان

خرید محصول