ساعت هوشمند سیم کارت خور مچی جدید، خارق العاده، نو

برای استفاده از گجت های امروزی ما نیاز به قابلیت های فراوانی داریم تا بتوانیم از این فناوری های بروز استفاده و نهایت آن را کنیم.


ساعت جدید هوشمند خارق العاده


با استفاده از این گجت های خاص و زیبا می توان در زندگی روزمره خود بالاتر رویم و با انجام این امر تمامی کار های خود را به جلو بیاندازیم.


ساعت محصول فوق العاده


یکی از بهترین مدل های این گجت ها که به تازگی به بازار عرضه شده اند و از محبوبیت خاصی برخوردار هستند می توان به ساعت هوشمند طرح اپل واچ سیم کارت خورBSLN مدل A20 اشاره کرد.


ساعت مچی هوشمند اپل جدید


شما می توانید دستگاه تلفن همراه خود را با این ساعت هوشمند مچی سینک کنید و با انجام دادن این کار تمامی اطلاعات این دو دستگاه را با استفاده از آن یکی دیگر دستگاه مشاهده نمایید.


ساعت هوشمند مچی طرح اپل


اگر برای شما پیامی دریفات شود شما می توانید با استفاده از ساعت هوشمند طرح اپل واچ سیم کارت خورBSLN مدل A20 آن را چک کنید و بعد با استفاده از کیبورد به آن ها پاسخ دهید. شما می توایند با استفاده از نرم افزار و یا بلوتوث این دو دستگاه را به بکدیگر سینک کنید.


ساعت جدید هوشمند


با مراجعه به سایت اینترنتی تکسبد می توانید ساعت هوشمند طرح اپل واچ سیم کارت خورBSLN مدل A20 را خریداری نمایید.


ساعت جدید هوشمند


فروشگاه اینترنتی تکسبد تعدادی از انواع ساعت ها را برای فروش گذاشته که شما می توانید برای خرید ساعت هوشمند اپل طرح اصل سریعا اقدام نمایید تا شما نفر اول برای امر خرید باشید.


ساعت مینا کاری


شما لازم نیست نگران خرابی و یا معیوب بودن ساعت هوشمند سیم کارت خور خود باشید زیرا تکسبد محصولات خود را قبل از ارسال تست خواهد کرد.


خرید ساعت مچی جدید


با مراجعه به لینک زیر ساعت خود را سفارش دهید

قیمت: 105000 تومان

خرید محصول