سلامت جامعه با دستگاه تصفیه آب خانگی

یکی از شعار های سازمان بهداشت جهانی عبارت است از: " زندگی سالم در گرو تغذیه سالم". برای داشتن تغذیه سالم علاوه بر مواد غذایی مورد استفاده باید آب مصرفی خانوار نیز سالم و بهداشتی باشد.
در واقع با توجه به ساختار بدن انسانی که بیش از 3/2 آن را آب تشکیل داده است، لزوم به استفاده از آب سالم و بهداشتی مسئله ای واضح و مربهن می باشد. تهیه مسئله آب نوشیدنی سالم یکی از دغدغه های جامعه انسانی از دیر باز بوده است.
آب سالم و بهداشتی دارای ویژگی هایی می باشد که بعضی از آنها بدون نیاز به وسایل آزمایشگاهی خاصی قابل تشخیص می باشد، از جمله رنگ، بو و وجود ناخالصی هایی مانند شن و زنگ فلزات در آب می باشد.
آب سالم و بهداشتی باید عاری از هرگونه عوامل بیماری زا از جمله باکتری ها و ویروس ها باید باشد. اما همه ما میدانیم در همه جا دسترسی به آب سالم و بهداشتی مقدور نمی باشد.
استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی، می تواند کمک قابل توجهی در تهیه آب سالم به خانوار ها داشته باشد. دستگاهی که با استفاده از فناوری های روز کمک به تهیه آب سالم و بهداشتی می کند.
دستگاه تصفیه آب خانگی SWF، یک نمونه کارآمد و مقرون بصرفه می باشد که با ابعاد کوچک امکان استفاده از آن را بسیار راحت و آسان می کند. این دستگاه دارای دو خروجی آب می باشد که یکی آب تصفیه شده و دیگری برای خروج آب تصفیه شده و کاملا سالم می باشد.

 


مهمترین ویژگی این دستگاه تصفیه آب خانگی عدم نیاز به مهارت خاص برای نصب این دستگاه می باشد، علاوه بر این این دستگاه به راحتی بر سر هر شیر آبی وصل می شود. این محصول مجهز به دو فیلتر می باشد که به راحتی قابل تعویض می باشد.
برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تنوع محصولات به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت :  29000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید