شیلنگ جادویی xhose در اندازه های مختلف

یکی از ملاک های مهم هنگام خرید شیلنگ اندازه ی آن است٬ برای همین شیلنگ ایکس هوز در اندازه های مختلف طراحی شده است٬ این شیلنگ در ۳ اندازه مختلف وجود دارد٬ ۵ متری٬ ۷.۵ متری و ۱۰ متری٬ هر کدام از این شیلنگ ها بعد از اتصال به شیر آب ۳ برابر افزایش طول داشته و بلند میشوند٬ یعنی شیلنگ ۵ متری٬ ۱۵ متر میشود٬ شیلنگ ۷.۵ متری به یک شیلنگ جادویی ۲۲ متری تبدیل میشود و شیلنگ ۱۰ متری٬ ۳۰ متر میشود.


شیلنگ جادویی xhose

شما بنا به نیاز خود میتوانید هر اندازه ای را که میخواهید خریداری کنید٬ این شیلنگ در دو رنگ سبز و آبی طرلحی شده است. اندازه های مختلف شیلنگ بعد از قطع آب به حالت اولیه خود باز میگردند و به کوچکی یک بسته دستمال کاغذی میشود٬ پس جمع آوری این شیلنگ نیز راحت است.


شیلنگ جادویی ارزان


از این شیلنگها میتوانید برای کارهای مختلف مانند شستشوی ماشین٬ دیوار٬ سرامیک٬ شیشه٬ نقاط کور و غیر قابل دسترس و آبیاری گیاهان به راحتی استفاده کنید. شیلنگ جادویی مجیک هوض از دولایه تشکیل شده است٬ لایه درونی ضخیم و انعطاف پذیر و لایه بیرونی تاشو این ۲ لایه توسط یک روکش از جنس مش بافته شده قوی پوشیده شده است.


شیلنگ جادویی اصل


جنس این شیلنگ متفاوت از بقیه شیلنگ هاست و طوری طراحی شده که ضد ضربه است و با ضربه دیدن آسیب نمبیند و حتی گره و پیچ هم نمیخورد و برای استفاده از آن لازم نیست زمان زیادی را صرف باز کردن گره های آن کرد. این شیلنگ یک آبپاش همه کاره دارد٬ که ۸ نوع عملکرد پاشیدن آب دارد٬ که شما بنا به نیاز خود میتوانید آن را تنظیم کنید و به راحتی استفاده کنید.


شلنگ جادویی ایکس هوز


برای خرید شیلنگ جادویی xhose به قیمت ۲۱۰۰۰ تومان از فروشگاه اینترنتی تک سبد عجله کنید.

قیمت: 21000 تومان

خرید