فروشگاه خرید میناکاری در اراک

یکی از ویژگی های صنایع دستی بخصوص هنر میناکاری راه اندازی راحت و با سرمایه اندک کارگاه های تولید صنایع دستی می باشد. در این میان هنر میناکاری یکی از صنایع دستی می باشد که در سال های اخیر توانسته است در کاهش نرخ بیکاری در کشور نقش بسزایی داشته باشد.

 

 

 

در استان مرکزی و شهرستان اراک نیز شاهد تاسیس کارگاههای متعدد تولید محصولات میناکاری می باشیم که توانسته است فرصت های شغلی بیشماری را بوجود بیاورد و خرید میناکاری اراک به عنوان یکی از صنایع دستی و سوغاتی های این شهر در نظر گرفته بشود.

 

 

 

در کارگاه های تولید میناکاری با توجه به مراحل مختلف تولید که شامل تولید زیر ساخت، قلم زنی، لعاب کاری و نقاشی مینا می باشد، بنابراین فرصت های شغلی مختلفی را به وجود می آورد که هر کدام نیاز به مهارت ویژه خود را داشته و محصولات میناکاری تولید شده در بازار های داخلی و خارجی به فروش برسد.

 

 

 

سالانه مقادیر زیادی محصولات میناکاری در کارگاه های تولید میناکاری شهر اراک تولید می شود که این محصولات میناکاری شده در فروشگاه میناکاری اراک، نمایشگاه های داخلی و نمایشگاه های خارجی به فروش می رسد که می تواند درآمد زایی ارزی خوبی به همراه داشته باشد.

 

 

 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید  

خرید

 

 

در حال حاضر بسیاری از مراحل تولید محصولات میناکاری توسط بانوان هنرمند میناکار تولید می شود و توانسته است زمینه ساز استقلال مالی بانوان کشورمان شود. اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی در زمینه احداث و برپایی این مراکز تولید میناکاری قدم های موفقی را برداشته.

 

 

 

با توجه به اینکه محصولات میناکاری دارای تنوع و جذابیت بالایی می باشند بنابراین صادرات چمدانی محصولات میناکاری شده نیز از رونق بسیار خوبی برخوردار می باشد.

 

 

 

شما می توانید متنوع ترین محصولات میناکاری را در فروشگاه اینترنتی تک سبد، این مجموعه یکی از بزرگترین توزیع کنندگان میناکاری اصفهان در ایران و سیر کشور ها می باشد. این مجموعه فروشگاهی مفتخر به دریافت نماد الکترونیکی اعتماد دو ستاره بوده و با عملکرد عالی خود توانسته است درصد بالای رضایت مشتریان خود را در مدت زمان کوتاهی بدست بیاورد. ارائه ضمانت نامه ی 7 روزه عودت وجه بدون قید و شرط نشانه بالاترین کیفیت خدمات و محصولات ارائه شده در این فروشگاه می باشد. جهت بازدید از فروشگاه به سایت www.taksabad.com مراجعه نمایید.