فروش صنایع دستی میناکاری در کرمان

 استان كرمان هم چون جاي جاي ايران عزيز داراي هنرمندانی است که از ديرباز با ذوق وخلاقيت سرشار خود انواع صنايع دستي را مي آفريدند ،  واردشدن به فروشگاههای صنایع‌دستی کرمان ، شما را به دنیای دیگری می‌برد و حال و هوای شما را عوض کرده و  شما را مسافر تاریخ می‌کند .

 

 

 

شهر کرمان و مردمان هنرمندش که با ذوق و خلاقیت هنری خود انواع صنایع دستی زیبا را با سرپنجه هنرمند خود می آفرینند و نقش و نگارهایی که در این آثار روح انسان را نوازش می دهد تنها تجلی دهنده عشق هنری، هنرمند می باشد که توانسته است ذوق و استعداد هنری خود را به رخ بکشاند.

 

 

 

شهر کرمان یکی از شهرهای تاریخی ایران که از دیرباز مهد تمدن و هنر ایرانی بوده است دارای صنایع دستی بینظیری همچون پته دوزي، فرشبافي، قلم زني روي مس، مشبک و معرق چوب، چاقوسازي و.... می باشد که هنرمندان این خطه به با سرپنجه هاي خود به توليد آن اشتغال داشته اند.

 

 

 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید

 

 

 

در این میان سایر هنرهای دستی ساخته شده در شهر های دیگر نیز در این شهر محبوبیت برخودار می باشد، در این میان ظروف میناکاری اصفهان نیز بسیار مورد توجه می باشند و خرید ظروف میناکاری شده در کرمان از محبوبیت ویژه ای برخوردار است.

 

 

 

به همین منظور در بسیاری از فروشگاه های صنایع دستی این شهر علاوه بر سایر صنایع دستی تهیه شده به دست هنرمندان چیره دست این شهر، فروش میناکاری در کرمان نیز صورت می گیرد که نشان از هنر دوستی مردمان این خطه جغرافیایی دارد.

 

 

 

مینا کاری هنر درخشان آتش و خاک که از هنرهای اصیل ایرانی با قدمتی بیش از 500 هزار سال می باشد و روش متداولی که این روزها بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، مینای نقاشی می باشد. میناکاری از جمله صنایع دستی خوش رنگ و لعاب اصیل ایرانی با جنبه تزئینی کاربردی می باشد.

 

 

 

فروشگاه اینترنتی تک سبد، به عنوان یکی از بزرگترین عرضه کنندگان محصولات میناکاری شده روی مس اصفهان در سطح داخلی و خارجی افتخار دارد در خدمت هموطنان عزیز باشد. این مجموعه  به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی در ایران دارای نماد الکترونیکی اعتماد دو ستاره و با بدست آوردن درصد بالای رضایت مشتریان توانسته در مدت زمان کوتاهی جایگاه بالایی پیدا کند. ارائه ضمانت نامه ی 7 روزه عودت وجه بدون قید و شرط نشانه بالاترین کیفیت خدمات و محصولات ارائه شده در این فروشگاه می باشد. جهت بازدید از فروشگاه به سایت www.taksabad.com   مراجعه نمایید.