قیمت انواع بشقاب میناکاری اصفهان

بشقاب میناکاری یکی از انواع محصولات میناکاری اصفهان می باشد که دارای تنوع بینظیری می باشد، تنوع این محصول در سایز زیر ساخت، نحوه طراحی زیر ساخت که می تواند به اشکال متفاوتی باشد و همچنین طرح و رنگ میناکاری میباشد که هنر مند میناکار برای خلق یک اثر هنری بکار می برد.

 

 

سبک مورد استفاده توسط هنرمندان میناکار اصفهانی، مینای نقاشی می باشد که به یادگار مانده از زمان صفویه می باشد، برای تولید یک بشقاب میناکاری اصفهان مراحل مختلفی باید طی شود تا یک اثر هنری زیبا و چشم نواز که دارای ارزش هنری بالایی باشد خلق شود.

 

 

مهمترین ویژگی که یک هنرمند میناکار باید داشته باشد علاوه بر ذوق، اندیشه هنری و مهارت و چیره دستی بالا باشد، باید دارای صبر و حوصله قابل قبولی باشد تا بتواند طرح های مورد نظر که می تواند طرح های اسلیمی، خطایی، مجالس‌بزم در دربار و یا مجالس‌شکار که مربوط به دوره مینیاتور می باشد بر روی آن پیاده سازی شود.

 

 

هنرمندان میناکار با خلاقیت بالایی که دارند در تلاش هستند این هنر زیبا را در طول تاریخ زنده نگه دارند و به همین منظور در تلاش هستند که هنر میناکاری را با سایر هنر ها تلفیق نمایند تا محصولاتی کاربردی تهیه کنند، از جمله قاب بشقاب میناکاری اصفهان که دارای تنوع بینظیری نیز می باشد.

 

 

برای شاهده و خرید کلیک کنید

خرید

 

 

قاب های میناکاری از جمله محصولات میناکاری می باشند که دارای کاربرد تزئینی به عنوان دیوار کوب یا به صورت رومیزی می باشند و حتی می توان به عنوان هدیه تبلیغاتی میناکاری از آنها استفاده کرد. برای مشاهده قيمت انواع بشقاب ميناكاري اصفهان به لینک خرید موجود در صفحه مراجعه نمائید.

 

 

برای تولید یک  بشقاب میناکاری با طرح اسلیمی نیاز به چندین مرحله رنگ آمیزی بشقاب زیر ساخت لعاب کاری شده می باشد که در هر مرحله از رنگ آمیزی باید در کوره قرار گیرد. ارزش هنری این محصولات با پول قابل مقایسه نمی باشد.

 

 

فروشگاه اینترنتی تک سبد، به عنوان یکی از بزرگترین عرضه کنندگان محصولات میناکاری شده روی مس اصفهان در سطح داخلی و خارجی افتخار دارد در خدمت هموطنان عزیز باشد. این مجموعه  به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی در ایران دارای نماد الکترونیکی اعتماد دو ستاره و با بدست آوردن درصد بالای رضایت مشتریان توانسته در مدت زمان کوتاهی جایگاه بالایی پیدا کند. ارائه ضمانت نامه ی 7 روزه عودت وجه بدون قید و شرط نشانه بالاترین کیفیت خدمات و محصولات ارائه شده در این فروشگاه می باشد. جهت بازدید از فروشگاه به سایت www.taksabad.com   مراجعه نمایید.