قیمت درب پلاستیک مغناطیسی

با توجه به کمبود منابع انرژی فسیلی و نیاز به صرفه جویی در مصرف این نوع از سوخت ها، استفاده از روش هایی برای جلوگیری از اتلاف امری ضروری می باشد، به عنوان مثال استفاده از وسایل گرمایشی کم مصرف یا جلوگیری از خروج هوای گرم و ورود هوای سرد به داخل ساختمان.
اما بسیاری از مکان ها به دلیل تردد بالا و باز و بسته شدن درب ورودی ساختمان، امکان جلوگیری از خروج هوای گرم را نداشته، از جمله فروشگاههای بزرگ یا مراکز آموزشی، اما ما برای این مکان ها محصولی معرفی می کنیم که مناسب برای جلوگیری از اتلاف انرژی گرمایشی می باشد.

 


درب پلاستیک مگنتی، که با نصب آن در وردی ساختمان می توان تا بیش از 70 درصد از اتلاف انرژی گرمایشی جلوگیری کرد. به دلیل طراحی خاص و ویژه این محصول شما می توانید بدون نیاز به استفاده از دست براحتی از این درب عبور کنید.

 درب پلاستیکی  فوق به کمک مگنت هایی که در آن استفاده شده است، بلافاصله بعد از ورود و خروج فرد به محیط به طور خودکار بسته می شود. این مگنت ها دارای قدرت فوق العاده ای بوده که از ویژگی های این محصول محسوب می شود.

 برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید محصول


لازم بذکر است این محصول با طرح ها و قیمت های متنوعی در بازار وجود دارد، اما عوامل مختلفی تعیین کننده قیمت درب پلاستیک مغناطیسی می باشند، از جمله جنس و ضخامت پلاستیک مورد استفاده در تولید این درب مغناطیسی.

 

 


درب پلاستیک مغناطیسی آسان مش، محصولی از شرکت تولیدی انواع درب های مغناطیسی می باشد که دارای ابعاد مختلفی بوده و با استفاده از  پلاستیک درجه یک خارجی، شفاف و منعطف تهیه شده است.

 


 

از مهمترین ویژگی های محصولات برند آسان مش، نصب آسان و بدون نیاز استفاده از ابزار و همچنین حضور متخصص می باشد. این درب ها با استفاده از چسب هاب دو طرفه بسیار قوی بر روی انواع چهارچوب نصب می شود.