لامپ با امکان ذخیره انرژی خورشیدی

چراغ دیواری باغی خورشیدی سولار موشن جنبه ی زیبایی و کاربردی دارد. با نصب لامپ خورشیدی دیواری میتوانید مکانها و محوطه هایی مانند باغ،باغچه،ایوان،روف گاردن،استخرهای روباز،آلاچیق و ... را نوردهی نمایید. این محصول روزها با استفاده از انرژی خورشیدی شارژ میشود و با تاریک شدن هوا روشن میشود.


لامپ-خورشیدی-دیواری


لامپ خورشیدی خانگی سولار موشن محصولی منحصر به فرد و زیبا است که میتواند جایگزین مناسبی برای چراغهای برقی باشد. این محصول نیازی به برق ندارد و بدون تولید آلودگی نوری و تنها با مصرف انرژی تجدید پذیر قادر به فعالیت میباشد.


لامپ-خورشیدی


این لامپ با کمک پنل سولار خود انرژی خورشیدی را دریافت میکند. باطری لیتیومی این محصول انرژی خورشیدی را ذخیره میکند و شب هنگام آن را مصرف می نماید. ظرفیت باطری این محصول 800 میلی آمپر است.لامپ-خورشیدی


20چراغ ال ای دی در این لامپ به کار رفته است که با نور ملایم و سفید رنگ میتوانند جلوه های زیبایی به محوطه ی اطراف خود بدهند. به منظور صرفه جویی در انرژی این محصول دارای سنسور حرکتی نیز میباشد. سنسور حرکتی این لامپ دقیق و هوشمند است و در صورت نزدیک شدن اشیا یا افراد به شعاع 3 متری لامپ فعال میشود.


لامپ-خورشیدی-باغچه


با فعال شدن سنسور حرکتی لامپهای ال ای دی پر نورتر شده و به مدت چند ثانیه بر روی این حالت باقی می مانند و سپس به حالت عادی و پیش فرض برمیگردند. لامپ خورشیدی باغی-دیواری خاصیت ضدآب دارد و با یک پیچ بر روی دیوار نصب میگردد. کلیه ی لوازم مورد نیاز برای نصب لامپ با پکیج مربوطه عرضه میشود.


چراغ-سولار-سنسوردار