مرکز فروش عمده میناکاری اصفهان

شهر اصفهان با دارا بودن بیشترین کارگاه های تولید صنایع دستی در کشور، به عنوان یکی از قطب های تولید صنایع دستی شناخته شده است که سهم بسزایی در صادرات و درآمد زایی ارزی کشور داشته است. با ورد به بازار های سنتی این شهر شاهد تنوع محصولات صنایع دستی در این شهر خواهید شد.

 

 

 

با ورد به خیابان های منتهی به بازار های قدیمی این شهر، شاهد تعدد فروشگاه های عرضه کننده صنایع دستی در این شهر می باشید که علاوه بر محصولات و صنایع دستی بومی این شهر، برخی از صنایع دستی سایر شهر ها نیز در آنها به چشم می خورد که نشان از هنر دوستی مردمان این منطقه دارد.

 

 

یکی از صنایع دستی محبوب و پر رونق این شهر، هنر میناسازی یا میناکاری اصفهان می باشد که هنرمندان بسیاری در حال فعالیت در این عرصه هنری در شهر اصفهان حتی سایر شهر های ایران می باشند. در این شهر شاهد مراکز فروش عمده میناکاری اصفهان به صورت عرضه مستقیم می باشیم.

 

 

 

شما در این شهر می توانید میناکاری اصفهان با بهترین کیفیت وزیباترین و متنوع ترین محصولات را با نازلترین قیمت خریداری نمائید و این به دلیل حذف واسطه ها و کاهش هزینه های دلالی در بین عرضه و تقاضا می باشد.

 

 

 

در بازار های منتهی به میدان نقش جهان شهر اصفهان، شاهد کارگاه های تولید میناکاری متعددی می باشیم که بسیاری از این ارگاه ها دارای استاندارد و تائیدیه جهانی از یونیسف برای محصولات خود می باشند. برای خرید میناکاری اصفهان به دکمه خرید موجود در صفحه مراجعه نمائید.

 

 

 

به جرات می توان گفت، خرید میناکاری  اصفهان در کنار سایر سوغاتی ها از جمله گز، پولک، نبات و سوهان از محبوبیت ویژه ای در بین گردشگران داخلی و خارجی دارد، که به دلیل ظرافت محصولات میناکاری به دلیل مهارت و ذوق هنری، هنرمندان این منطقه می باشد.

 

 

 

فروشگاه اینترنتی تک سبد، به عنوان یکی از بزرگترین عرضه کنندگان محصولات میناکاری شده روی مس اصفهان در سطح داخلی و خارجی افتخار دارد در خدمت هموطنان عزیز باشد. این مجموعه  به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی در ایران دارای نماد الکترونیکی اعتماد دو ستاره و با بدست آوردن درصد بالای رضایت مشتریان توانسته در مدت زمان کوتاهی جایگاه بالایی پیدا کند. ارائه ضمانت نامه ی 7 روزه عودت وجه بدون قید و شرط نشانه بالاترین کیفیت خدمات و محصولات ارائه شده در این فروشگاه می باشد. جهت بازدید از فروشگاه به سایت www.taksabad.com   مراجعه نمایید.
برای مشاهده و خرید کلیک کنید

اطلاعات بیشتر و خرید