هدایای تبلیغاتی خاص

شاید فکر کنید هدیه تبلیغاتی خاص به هدیه ای گفته میشود که خلاقانه باشد٬ ولی هدایای تبلیغاتی خاص ارزش بالایی دارند و آن را به افراد خاص با بسته بندی خاص و البته شیک هدیه میدهید٬ هدیه های خاص با بسته بندی متفاوت و خاص خود برند شما را در ذهن مشتری ماندگار میکند.

هدایای تبیغاتی خاص, مخصوص مدیران و مشتریان و کارمندان خاص هستند٬ ماندگاری هدایای تبلیغاتی خاص بسیار زیاد است و به زودی فراموش نمیشوند٬ اگر میخواهید متفاوت باشید هدیه تبلیغاتی خاص راه مناسبی است. فروشگاه اینترنتی تک سبد ارائه دهنده انواع هدایای تبلیغاتی خاص است٬ اگر شما هم مبخواهید خاص باشید٬ درنگ نکنید و همین حالا با ما تماس بگیرید و در مورد رویداد خاص خود با مشاوران تک سبد مشورت کنید.


هدایای تبلیغاتی خاص


کیف چرم اصل مدل پرستیژ 3:

کیف چرم اصل یک هدیه تبلیغاتی مدیریتی است که مناسب برای مدیران خاص است.

ابعاد کیف۸*۱۶*۲۰ سانتی متر است٬ وزن آن ۶۴۸ گرم است٬ جنس کیف چرم طبیعی اصل است٬ بسیار شیک و مناسب برای مدیران است. یک جیب خارجی و یک جیب داخلی دارد٬ این کیف محفظه هایی جدا برای نگه داری خودکار٬ کارت شناسایی و گوشی همراه دارد.


هدایای تبلیغاتی مدیریتی

قیمت: 195000 تومان

خرید محصول


 

فلش مموری تبلیغاتی مگنتی روکش چرم:

 در عصر حاضر که عصر دیجیتال است، فلش مموری یک وسیله ضروری است، از این رو میتوان از این وسیله به عنوان یک هدیه تبلیغاتی مناسب استفاده کرد و نام یا لگو شرکت را روی روکش چرم این فلش مموری حک کرد و به افراد هدیه داد.


قیمت:66900

خرید محصول


ست هدیه ۴ تکه:

ست هدیه یک هدیه تبلیغاتی خاص برای مشتریان خاص است٬ که این مشتریان برای شما اهمیت خاص و ویژه دارند.

ست هدیه یک جعبه شیک است که شامل کیف پول٬ سرکلیدی٬ خودکار و یک فلش مموری است٬ این وسایل برای همه کارآمد است٬ این جعبه یک هدیه همه پسند و شیک است.


هدیه تبلیغاتی خاص

خرید محصول

ساعت مچی هوشمند موبایلی V8: 

ساعت V8 دارای بلوتوث نسخه ۳ است و از طریق بلوتوث به کوشی شما متصل میشود٬ و تمامی تماس ها و پیام ها و دفترچه تلفن شما بر روی ساعت سینک میشود٬ این ساعت قابلیت نصب سیم کارت و کارت حافظه را نیز دارا میباشد.


هدایای تبلیغاتی اداری

قیمت:129000 تومان

خرید محصول