هدایای تبلیغاتی نفیس

هدایای تبلیغاتی نفیس هدایای باارزش و شیک هستند٬ وقتی از هدایای تبلیغاتی نفیس استفاده میکنیم٬ هدف ما این است که سالیان درازی در ذهن مشتری ماندگار باقی بمانیم و خاطری خوش در ذهن او ایجاد کنیم٬ و باعث رضایت هرچه بیشتر مخاطب بشویم٬ سازمانها و شرکتها با درج آرم خود بر روی هدایای نفیس علاوه بر تقدیر از مخاطب یک تبلیغ ماندنی را برای خود در خاطر مشتری باقی میگذارد.


هدیه تبلیغاتی نفیس


هدایای تبلیغاتی نفیس شامل کتاب نفیس٬ تابلو فرش نفیس٬ صنایع دستی٬ بشقاب مینا و گلدان مینا نفیس٬ تندیس نفیس٬ ساعت دیواری و مچی نفیس٬ هدایای چرمی نفیس و... است.

اگر قصد دارید در ذهن مخاطب ماندگار باقی بمانید و هدایای تبلیغاتی در خور و شایسته مشتری خود به او بدهید٬ فروشگاه اینترنتی تک سبد ایده های جدید و خلاقانه ای برای شما دارد٬ پس با تک سبد همراه باشید.

در این مقاله چند هدیه تبلیغاتی نفیس را به شما معرفی میکنیم.باکس ست گلدان و بشقاب میناکاری:

ست گلدان و بشقاب از نفیس ترین و باارزش ترین میناکاری های موجود در سایت تک سبد است و جز هدایای تبلیغاتی مینا کاری است. این باکس چوبی است و با روکش مخمل زیبا و براق پوشیده شده که زیبایی آن را دوچندان کرده است. در این جعبه دو گلدان با ارتفاع ۱۶ سانتی متری و یک بشقاب مینا کاری با قطر ۲۰ سانتی متری قرار گرفته است.


هدایای تبلیغاتی مینا کاری

قیمت:169000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید

ساعت دیواری مینا کاری و خاتم کاری اصفهان:

این هدیه نفیس ساخت دست هنرمندان اصفهانی است٬ صفحه مرکزی ساعت دیواری از جنس مینا کاری است و قاب آن خاتم کاری شده است٬ جنس قاب از چوب است و با دست نقش های ظریف و زیبایی بر روی آن ایجاد شده است٬ ابعاد این ساعت ۳۶*۳۶ سانتی متر است. این ساعت بسیار زیبا را هدیه دهید و مخاطب خود را خوشحال کنید.


هدیه تبلیغاتی صنایع دستی

قیمت:85000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید


تابلو فرش ماشینی طرح چهار قل:

طرح این تابلو فرش شامل ۴ سوره مبارکه است٬ که به چهار قل معروف است٬ پس این هدیه ارزش معنوی زیادی دارد٬ قاب چوبی آن از جنس ام دی اف پروفیل است٬ ابعاد آن ۵۰*۷۰ سانتی متر است.


هدیه تبلیغاتی جدید


خرید محصول