هندزفری بادیگاردی تک گوش برای موبایل و تبلت

هندزفری بلوتوث مدل IP8 MINI WIRELESS BLUETOOTH EARBUD WITH CHARGING BOX  به صورت تک گوش طراحی شده است. این محصول وایرلس از طریق بلوتوث نسخه 4.2 به انواع دستگاه های دارای بلوتوث به راحتی متصل میشود.


هندزفری-بلوتوث


یکی از نکات قابل توجه این دستگاه اتصال آن به دو دستگاه به صورت همزمان می باشد. با این هندزفری بی سیم میتوانید به مکالمات خود با صدایی شفاف و بدون نویز پاسخ دهید یا موزیک گوش کنید. این دستگاه بسیار سبک وزن بوده و قابل اتصال به هر دو سیستم عامل اندروید و IOS می باشد. همراه با این محصول یک باکس شارژ وجود دارد که نقش پاور بانک و محافظ هدفون را ایفا میکند.


هندزفری-بلوتوثی


هرزمان که شارژ هندزفری تمام شد میتوانید آن را در باکس شارژ اضطراری قرار دهید تا مجددا شارژ شود. از دیگر قابلیتهای این محصول میتوان به صدای استریو با باس و کیفیت بالا، دکمه‌های روشن و خاموش و قابلیت حذف هوشمندانه سروصدای محیط و حذف نویز اشاره کرد.هندزفری-بادیگاردی-اصلی


از دیگر مدلهای هدستهای تک گوشی میتوان به هندزفری بادیگاردی فشن اشاره کرد. قیمت هندزفری بادیگاردی فشن مدل OKU-05 مناسب است و طراحی آن به صورت سیم دار می باشد.


هندزفری-بادیگاردی-موبایل


طول سیم این هندزفری به طور کلی 110 سانتی متر است و وزن آن 13 گرم می باشد. میکروفون این هندزفری به صورت داخلی است و صدا را با کیفیت بالا و بدون پژواک دریافت می نماید. این محصول به صورت سمعکی طراحی شده است و قسمت انتهایی آن بی رنگ و فنری شکب می باشد.


هندزفری-بادیگاردی-اصل