چراغ خورشیدی حیاطی-باغچه ای با قابلیت شارژ

چراغ  باغی-خورشیدی سولار موشن از نوع دیواری است و عمدتا برای ایجاد جلوه های زیبا و دکوراتیو در محوطه های بیرونی و بزرگ به کار میرود. این لامپ خورشیدی ارزان نور زیبا و چشم نوازی از خود ساطع میکند.


لامپ-خورشیدی-دیواری


لامپ سولار خورشیدی با توجه به کیفیت بالای خود میتواند در باغ،باغچه،حیاط، محوطه ی آبنما و استخر و ... نصب گردد. این محصول از جنس پلاستیک و مواد ABS است و در برابر ضربه و نفوذ آب مقاوم می باشد. سنسور نوری این لامپ با توجه به روشن یا تاریک بودن هوا فعال یا غیرفعال میگردد.


لامپ-خورشیدی-سنسوردار


جهت صرفه جویی در مصرف انرژی این لامپ با تاریک شدن هوا روشن شده و در صبحگاه خاموش میگردد. پنل خورشیدی این محصول در بهترین حالت و موقعیت برای جذب نور خورشید قرار گرفته است. لامپ سولار موشن بهترین وسیله برای نورپردازی می باشد زیرا با نصب این محصول دیگر نگران هزینه های برق،سیم کشی و در دسترس بودن برق نخواهید بود.
لامپ-سولار-خورشیدی


وزن این لامپ 142 گرم و ابعاد آن 4.8*9.5*12.4 سانتی متر می باشد و از این حیث به راحتی قابل نصب و جابه جایی می باشد. تعداد لامپهای این لامپ خورشیدی 20 عدد و از نوع ال ای دی میباشد. سنسور حرکتی این محصول حساس و دقیق بوده و با نزدیک شدن اشیا و افراد به آن فعال میگردد.


لامپ-خورشیدی


برد این سنسور 3 متر است. برای نصب این لامپ مکان مناسبی که ترجیحا رو به نور خورشید باشد انتخاب کنید و با پیچ و دریل لامپ را به راحتی نصب نمایید. این محصول به مدت 8 الی 10 ساعت کار میکند و میزان شارژ آن به میزان 6 تا 8 ساعت می باشد.


لامپ-خورشیدی-باغ