چگونه شیلنگ جادویی اصل رااز تقلبی تشخیص دهیم؟

 

شیلنگ جادویی ایکس هوز یک شیلنگ استثنایی است٬ که با کمترین حجم بیشترین طول را دارد. نمونه های تقلبی این شیلنگ در بازار وجود دارد٬ حالا چگونه شیلنک جادویی اصل را از این نمونه های تقلبی تشخیص دهیم و نمونه ی اصل را از کجا بخریم؟


شیلنگ جادویی xhose


بهترین روش تشخیص اصل بودن شیلنگ٬ هولوگرام کنترل کیفیت اروپا٬ QC٫QE است٬ که فقط بر روی شیلنگ اصلی وجود دارد٬ شیلنگ جادویی بدون هولوگرام٬ تقلبی و بی کیفیت است و بعد از مدتی از بین می رود و باید آن را دور انداخت.

فروشگاه اینترنتی تک سبد ارائه دهنده شیلنگ جادویی اصل به قیمت۲۱۰۰۰ تومان است.


شیلنگ جادویی 30 متری


شیلنگ جادویی وزنی در حدود ۴۵۰ دارد٬ و بسیار سبک و حجم است و فضای بسیار کمی را اشغال میکند٬ ولی با این حجم کم فاصله ی بسیار زیادی را میتوان با آن شستشو داد٬ و با حجم کم طول زیادی دارد. طول آن در ابتدا ۵ متر است ولی قابلیت افزایش طول دارد٬ باید آن را به شیر آب وصل کنید و آب را باز کنید تا طولش سه برابر شود.


شیلنگ جمع شو


این شیلنگ جنس فوق العاده خوبی دارد و از الیاف خاصی تشکیل شده و ضد ضربه است٬ هیچ گاه پیچ و گره نمیخورد٬ در برابر آفتاب و رطوبت پوسیده نمیشود. این شیلنگ دارای یک آبپاش همه کاره است٬ که آب را به ۸ حالت مختلف میپاشد.


شیلنگ جادویی 22 متری


جمع آوری شیلنگ جادویی xhose مانند باز شدنش خودکار است٬ کافی است شیر آب را ببندید٬ شیلنگ به صورت خودکار جمع شده و به طول اولیه برمیگردد و به کوچکی یک بسته دستمال کاغذی میشود٬ این شیلنگ سبک به راحتی قابل حمل است و حتی کودکان هم به راحتی میتوانند آن را حمل کنند.


شیلنگ مجیک هوس

 

اگر بدنبال شیلنگ جادویی اصل هستید به فروشگاه تک سبد سر بزنید٬ قیمت شیلنگ جادویی بسیار پایین است و تنها ۲۱۰۰۰ تومان است.

قیمت:21000 تومان