بهترین انتخاب برای اسپیکر قابل حمل ارزان کدام است؟

اگر تا به حال در لحظه های شاد و دل انگیز خود به دنبال پخش موسیقی مورد علاقه تان هستند ما به شما اسپیکر فلش خور کوکاکولا را پیشنهاد می کنیم که با صدا استریو و زیبای خود می تواند لحظه های مورد علاقه تان را زیباتر کند.

ادامه مطلب...

زیباترین ساعت های مینا و خاتم کاری شده کدام هستند؟

خاتم ترکیبی است از چند ضلعی‌های منظم با تعداد اضلاع متفاوت که با استفاده از مواد اولیه گوناگون در رنگ‌های مختلف تشکیل می‌شود.

ادامه مطلب...

فواید پخت غذا در ظروف مسی چیست

مس یک فلز و عنصر معدنی با خواص بسیار زیاد درمانی می باشد. مصرف این عنصر برای بدن انسان مفید است و میتواند بسیاری از بیماریها را درمان نماید. شاید به همین علت در زمانهای قدیم از ظروف مسی بسیار استفاده مینمودند و کمتر به بیماریهای شایع امروزی مبتلا میشدند.طبق توصیه ی پزشکان میتوان هفته ای سه الی چهار مرتبه در این ظروف غذاهای مختلف را طبخ نمود و از طعم متفاوت آنها لذت برد.

همانطور که پیش تر اشاره شد فلز مس از خواص درمانی بسیار زیادی برخوردار است که از آنها میتوان به درمان کم خونی،اختلالات تیروئید،بهبود وضعیت گوارش،درمان بیماریهای قلبی و ریوی،کمک به اضافه وزن،ورم مفاصل،افزایش گلبولهای قرمز،کاهش درد آرتروز،کمک به جذب آهن از طریق خون و بسیاری از موارد دیگر اشاره کرد.البته میزان مصرف مس را باید کنترل نمود زیرا مقادیر بیش از حد آن باعث ایجاد تهوع و سرگیجه میشود.

برای استفاده ی حداکثری از این عنصر شگفت انگیز میتوانید غذاهای غیر اسیدی را به طور مثال در یک ماهیتابه مسي طبخ نمایید. مس حرارت را به صورت یکنواخت به کل غذا توزیع می نماید و همین خاصیت باعث جا افتادن غذا میشود.سرخ نمودن غذا در یک ماهیتابه مسی نیز باعث ترد شدن و مغز پخت شدن غذا میگردد. این نوع ظروف غذاها را به سرعت پخت و در وقتتان صرفه جویی می نمایند.برای بهره مندی از خواص مس میتوانید یکی از این ظروف را خریداری نمایید.

ادامه مطلب...

ویژگی های یک کتری مسافرتی خوب چیست؟

بسیاری از افراد در حین مسافرت،در محل کار،خوابگاه و ... تمایل دارند بخشی از اوقات فراغت خود را با یک نوشیدنی داغ سپری نمایند. یک کتري برقي همراه خوب میتواند به راحتی و در کمترین زمان ممکن خواسته ی این افراد را برآورده سازد.کتری برقی سفری اسکارلت نیز به عنوان یک کتری مسافرتی خوب شناخته میشود.این محصول به برق شهری متصل میشود و به لطف المنت بسیار قوی که درون این دستگاه قرار دارد میتواند آب را کمتر از دو دقیقه به جوش آورد.بدنه ی این کتری با استیل ضد زنگ ساخته شده و این ویژگی به گرم ماندن آب درون کتری برای ساعات طولانی کمک می نماید.کم وزن بودن این کتری یکی دیگر از ویژگی های مثبت این محصول می باشد زیرا میتوان آن را به راحتی به همه جا حمل نمود.

ظرفیت این محصول در حدود 5/1 الی 2 لیتر می باشد. یک خط شاخص درون بدنه این کتری وجود دارد که کمترین و بیشترین ظرفیت آب را مشخص می نماید. سطح آب درون کتری حتما باید از خط minimum بالاتر باشد.یک پایه حرارتی قابل چرخش همراه با این محصول عرضه شده است که میتوانید کتری را در جهت دلخواه خود بر روی آن قرار دهید و با دست راست یا چپ به راحتی آن را بلند نمایید.سیستم اتوماتیک کتري برقي مسافرتي اسکارلت به محض آنکه آب به جوش آمد جریان برق را قطع می نماید.

برای روشن و خاموش کردن دستگاه یک دکمه ی پاور بر روی کتری قرار گرفته است. درب کتری برقی همراه اسکارلت به صورت قفلدار طراحی گردیده است تا از ریختن آب به بیرون جلوگیری نماید.دسته ی پلاستیکی که به بدنه ی این محصول چسبیده است پلاستیکی بوده و دارای طراحی ارگونومیکی می باشد. این دستگیره از سوختن دست حین برداشتن کتری جلوگیری می نماید. قدرت این کتری 240-220 ولت می باشد و با کمترین مصرف انرژی میتواند تبدیل به یک چایساز یا قهوه ساز فوری تبدیل گردد.

ادامه مطلب...

خواص درمانی ظروف مسی چیست

ظروف مسی توسط بسیاری از افراد مورد استفاده قرار میگیرد. استفاده از این ظروف توسط پزشکان تایید شده است زیرا دارای خواص درمانی بسیاری هستند. در چند دهه اخیر استفاده از ظرفهای مسی توسط مردم منسوخ و ظروف روحی جایگزین آن شد. سپس افراد بسیاری به خواص بی نظیر مس پی برده و مجددا استفاده از این ظروف رواج گردید.ظروف مسی همانند ماهیتابه مسي طعم غذاها را تغییر داده و آنها را خوش طعم تر و خوش رنگ تر میسازند و به دلیل توزیع حرارت یکسان در این ظروف،غذا به اصطلاح جاافتاده میشود.

انواع ماهیتابه مسی در شکلهای مختلف موجود می باشد. بسته به نیاز خود میتوانید نوع درب دار یا بدو ن درب آن را انتخاب نمایید و از طبخ غذاهای مورد علاقتان در آنها لذت ببرید.ماهیتابه های مسی معمولا با ورق مس خالص تولید شده و به صورت دستی چکش کاری میشوند.ظروف مسی که اینگونه تولید میشوند معمولا از مقاومت و استحکام بالایی برخوردار هستند.از خواص شگفت انگیز مس میتوان به جلوگیری از گسترش عفونتها و غده ها،درمان زخم،رفع کم خونی،رفع درد مفاصل و بسیاری مواد دیگر اشاره نمود.

غذا در یک ماهیتابه مسی خیلی سریع تر پخته میشود و باعث تردتر شدن غذا نیز میشود.زیرا رسانایی مس بسیار زیاد می باشد و عناصرش وارد غذا میگردد.معمولا ظرفهای مسی را با یک لایه ای از فلزات دیگر مانند قلع یا نیکل می پوشانند تا از ورود مقادیر زیاد عناصر مس به غذا جلوگیری شود. توصیه میشود از خراشیدن اینگونه ظروف یا پخت مایعات و غذاهای اسیدی در آنها خودداری نمایید زیرا مقادیر زیاد مس باعث ایجاد تهوع و اسهال میشود.

ادامه مطلب...